Autoservis Hořice - kontakty

Jsme vám k dispozici na telefonu, emailu a samozřejmě i osobně v našem autoservisu v Hořicích. Nejste z Hořic? Nevadí, vyzkoušejte naše služby, uvidíte, že cesta k nám se vám vyplatí.

Autoservis Hořice - K&K Team

Jsme rodinnou firmou, která působí v našem regionu už od revoluce.

Náš vztah k automobilům a motocyklům je všeobecně známou věcí. Stejně jako zvyk na čistotu a pořádek. Můžeme zodpovědně říci, že přístup k vozidlu v oblasti údržby a servisu, určuje jeho životnost a spolehlivost.

Je spousta malých drobností, na které když je zákazník včas upozorněn, tak předejde náročným a drahým opravám. Je to vždy o zájmu na obou stranách, jak na straně zákazníka, tak na straně servisu.

Autoservis Hořice
Autoservis Hořice
Autoservis Hořice
Autoservis Hořice

Kde nás najdete?

Autoservis Hořice K&K Team se nachází v Hořicích v Husově ulici, konkrétně na pozemku s parcelním číslem 885/2. Odbočka z Husovy ulice vedle budovy bývalého gymnázia.

Adresa

Jan Krsek, IČO: 07347294
Husova parc.č. 885/2, Hořice

Cesta k nám se vyplatí

Náš autoservis mohou využít i zákazníci z okolních měst - Jičín, Jaroměř, Hradec Králové, Dvůr Králové, Nový Bydžov, Lázně Bělohrad, Nechanice, Ostroměř, Smiřice... Nabízíme profesionální služby a poradenství, díky kterým ušetříte nemalé peníze. Za dobrým lékařem lidé jezdí desítky kilometrů. Stejně tomu je i v případě kvalitního autoservisu. Cesta k nám se vám vyplatí.

Opravy aut Hořice
Autoservis Hořice KK team

Značky

V autoservisu zajistíme kompletní opravy osobních i dodávkových vozidel všech značek.

Řešení spotřebitelských sporů

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návr na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 796/44
110 01 Praha 1
Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz